Nowe osiedle willi tuż przy polach golfowych

Numer referencyjny: DOM-VL2102

309.500 €
desde/już od

  • Referencyjny: DOM-VL2102

Opis

 

Przedstawiamy nowo budujące się osiedle, zlokalizowane w Orihuela Costa, tuż przy polach golfowych Villamartin, Las Ramblas y Campoamor!

Osiedle będzie składać się z  trzynastu willi w  zabudowie rzędowej. To zaledwie kilka minut od najlepszych plaż oraz wszelkich niezbędnych usług, typu: sklepy, restauracje, bary itp.

W projekcie każdego z domów zaplanowano następujące rozmieszczenie: kuchnia otwarta na jadalnię połączoną z salonem, dwie lub trzy sypialnie oraz dwie łazienki.

Do każdej nieruchomości przynależą dwa tarasy o powierzchni 15 m², ogród z przodu i z tyłu domu( 30 i 45 m²), garaż oraz solarium a także prywatny basen na posesji.

Powierzchnia każdego z domów wynosi 100 m².

Projekt przewiduje ponadto pełne wykończenie nieruchomości a także częściowe umeblowanie: zabudowa kuchenna, szafy wnękowe oraz pełne wyposażenie łazienek.

Każda z nieruchomości wyposażona będzie w kanały do zainstalowania klimatyzacji centralnej, automatyczne rolety zewnętrzne, oświetlenie wewnetrzne i zewnętrzne, antywłamaniowe drzwi wejściowe, prysznic zewnętrzny, oraz termę do podgrzewania wody!

Na etapie rezerwacji istnieje możliwość omówienia z deweloperem, materiałów wykończeniowych!

Rezerwując dom dziś, rezerwujecie Państwo gwarancję ceny!

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

 

 

Extra

Extra:
  • automatyczne rolety zewnętrzne
  • Basen prywatny
  • Garaż
  • Kuchnia otwarta

ZAPYTAJ O TĘ OFERTĘ

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Zapytać nic nie kosztuje. :)