Czarny piątek w DOM Costa Blanca!

W Hiszpanii Black Friday spotkaliśmy  pierwszy raz w niemieckiej sieci sklepów MediaMarkt. Była ona pierwszą siecią dystrybucyjną, która uruchomiła tą kampanię w całym kraju w listopadzie 2012 roku.

Kilka słów o Black Friday:

Black Friday – czyli po polsku: Czarny Piątek – to po prostu najlepszy dzień na zakupy. Właśnie wtedy małe i duże sklepy organizują najciekawsze promocje i najlepsze okazje!

Skąd wywodzi się Czarny Piątek? Jest wiele wersji, ale z pewnością  pochodzi z zza oceanu. W pierwszej dekadzie dwudziestego wieku Amerykanie po zakończonych żniwach sprzedawali swoich niewolników. Po zbiorach nie była potrzebna już siła robocza i właśnie wówczas ceny drastycznie spadały.

Dlatego też Black (Czarny) i Friday (Piątek)- ostatni piątek listopada był tradycyjnym dniem rozpoczęcia wyprzedaży i tak też pozostało do dziś.

Dom Costa Blanca również  ma swój Black Friday i oferuje specialne bonusy dla wszystkich naszych klientów, którzy dokonają rezerwacji swojej nieruchomości  od dnia 20 listopada do 10 grudnia 2021!

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi biurami: info@domcostablanca.pl

Źródło:

https://www.komputronik.pl/informacje/czarny-piatek-czyli-black-friday/
https://www.huffingtonpost.es/entry/black-friday-origen-historia-eeuu_es_5de0d17ee4b0913e6f7c8d63
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Zapytać nic nie kosztuje. :)