Za nami połowa sierpnia! Aż trudno uwierzyć, że kolejne wakacje dobiegają końca!

Wielu z Was, pomimo urlopu, zdecydowało się na spotkania z nami i wspólne oglądanie mieszkań. Oczywiście wysokie temperatury i duża ilość turystów trochę wydłużały cały proces. Pomimo to, po raz kolejny udało się dołożyć cegiełkę do spełnienia marzeń o Waszej nieruchomości w Hiszpanii. Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na zakup nieruchomości z naszym biurem.

Wiele osób zadaje nam pytanie, czy wrzesień i październik to dobry czas na oglądanie i zakup nieruchomości w Hiszpanii? Jest to doskonały moment!

Mniej turystów równa się mniej korków, co sprawia, że wizyta rekonesansowa przebiega sprawniej i jest więcej czasu na oglądanie nieruchomości.

Mniej turystów, to także większa dostępność nieruchomości. Nie wszyscy wczasowicze akceptują inwazję osób postronnych w apartamencie, gdzie spędzają wakacje.

Spadek temperatur i hiszpańska piękna jesień, również ułatwiają pracę i funkcjonowanie w kraju wiecznego słońca.

Wielu właścicieli nieruchomości, którzy myśleli o sprzedaży, decyduje się na ten krok właśnie po wakacjach. Dzięki czemu o tej porze roku zwykle jest  większy wybór ofert.

Jeśli jeszcze zastanawiacie się Państwo, czy już rezerwować bilet, warto przypomnieć, że lot kupiony z wyprzedzeniem jest znacznie tańszy. 

Dodatkowo pandemia pokazała, że żyje się raz i warto spełniać swoje marzania już DZIŚ. Zatem nie czekaj na emerutyrę, już teraz umów się z nami na oglądanie.

Przekonasz się, jak łatwo można stać się właścicielem Czterech Kątów w Hiszpanii z DOM Costa Blanca. 

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Zapytać nic nie kosztuje. :)