[:es]Buenos y soleados días!

Hace un mes, nuestras playas abrieron de nuevo al público, y lo hicieron con medidas de seguridad, algo que se nos va haciendo común escuchar. Aún así, las playas se han llenado, respetando la distancia de seguridad.

Para cumplir con la distancia de seguridad que recomienda la OMS, y poder reabrir las playas, se ha colocado un cordón azul que separa la playa en espacios de 4×4 metros en la arena. En el agua se puede estar, siempre respetando la distancia.

Para colocar las distintas formas de delimitación de la playa, se han contratado 152 controladores que van a desplegar y plegar todo el dispositivo al comienzo y al final de la jornada. Esto seria de las 8:30 hasta las 20:30.

Ahora, teniendo un espacio delimitado en el que estar, hay mucho menos agobio en las playas que antes no tenían ni un espacio libre para clavar la sombrilla, y además se convierte en la playa más segura de toda España.[:pl]Dobre i słoneczne dni!

Miesiąc temu nasze plaże ponownie otworzyły się dla publiczności, ale należy pamiętać o środkach bezpieczeństwa, choćby z szacunku dla siebie i innych. W mig nasze plaże zostały zapełnionem, spragnionymi słońca turystami, oczywiście z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Aby zachować bezpieczną odległość zalecaną przez WHO i móc ponownie otworzyć plaże, umieszczono niebieski sznur, który dzieli plażę w kwadraty o przestrzeniach 4×4 metrów w piasku. Pamiętajmy, że w wodzie, też zawsze utrzymujemy rozsądną odległość.

Aby przestrzegane były nowe zasady bepiecznego korzystania z plaż w Torrevieja, zatrudniono 152 kontrolerów, którzy rozłożą i złożą całe oznakowanie linowe na początku i na końcu dnia, a jest to co rano o 8:30 i zamknięcie o po południu 20:30.

Teraz, choć mając ograniczoną przestrzeń, jest znacznie mniej tradycyjnego przepychania się na plażach! 🙂 Gdzie wcześniej bywały kłótnie o wbicie parasola teraz jest to znacznie łatwiejsze i nikt nie siedzi drugiemu na głowie… Co więc jeśli na plaży nie ma wolnego kwadrata? Rozwiązanie jest bajecznie proste, najbliższa osoba w niebieskiej koszulce ze znakiem Urzędu Miasta podpowie, w którą stronę się udać i gdzie jest więcej wolnych miejsc. W skrajnym przypadku można po prostu wsiąść do miejsciego autobusu, u kierowcy kupić bilet za 1,35 EUR i udać się na plażę w La Mata… Tam zawsze jest miejsce dla wszystkiech…

WYPOCZYWAJ BEZPIECZNIE! 

Zapraszamy na nasze plaże, które tradycyjnie już posiadają coroczną niebieską flagę, najczystszych plaż w Hiszpanii.[:]

ZAPYTAJ?
ZAPYTAJ?
Witam, piszę do Ciebie ze strony domcostablanca.com