[:pl]Kochani!

Piszę do Was osobiście, bo ten czas pandemii tak smutny i dziwny, był dla nas wyjątkowo krzepiący! Pobiliście wszystkie rekordy rekorów!

Dostaliśmy od Was ponad 1.200 wiadomości wirtualnych z życzeniami na Święta Bożego Narodzenia i na Sylwestra! Nie zabrakło też prezentów, paczki i przesyłki do dziś nadchodzą… Jest to tak wzruszające, że postanowiłam napisać podziękowania tutaj, publicznie dla Wszystkich Naszych Klientów i Przyjaciół. Jesteście niesamowici!

Tym bardziej w czasie, kiedy jedyne pewne jest to, że nic nie jest pewne.

Dlatego w podziekowaniu za Waszą pamięć i w dowód zaufania, chciałabym podzielić się z Wami bilansem, jaki przyniósł koniec roku 2020.

Dlaczego robię taki bilans?

Bo lubię statystykę, bo liczby łatwiej sobie wyobrazić, bo są dużo łatwiejsze do zrozumienia i przede wszystkim dają nam jakiś wskaźnik tego,

co się wydażyło. A na tej podstawie możemy snuć plany i wyobrażenia, co dalej będzie się działo.

Statystyka jest też swojego rodzaju rachunkiem sumienia. Przyglądamy się z bliska naszym osiągnięciom i naszym błądom, aby poprawić to, co jeszcze wymaga poprawy.

Zatem kilka ciekawych danych odnośnie osiągnięć w roku 2020:

W porównaniu z rokiem 2019, spadła ilość sprzedanych nieruchomości o 64%. Jest to oczywiste, biorąc pod uwagę sytuację covid19, ograniczenia lotów bezpośrednich, niepewność na rynku.

Ale interesujący jest fakt, że (również porównując z rokiem 2019) fakturowanie spadło o 32%. To nasuwa interesujący wniosek, że te tranzakcje, które miały miejsce w roku 2020, pomimo że było ich zdecydowanie mniej, były w dużo wyższym przedziale cenowym. Można tutaj spekulować czy oznacza to wzrost cen czy raczej zasobniejszy portfel naszych klienów… Będziemy to obserwowali z bliska w tym Nowym 2021 roku.

Kolejna bardzo interesująca uwaga:

W roku 2019  17% naszych klientów wybrało nieruchomość z rynku pierwotnego, ale w roku 2020 znacznie spadła sprzedaż nieruchomości deweloperskich, zaledwie 8% wszystkich operacji.

Co to może oznaczać? Po prostu nie chcemy czekać na nasze wymarzone M, a przy tak trudnej sytuacji światowej nikt nie chce kupować «dziury w ziemi».

Ostatnim i szalenie pozytywnym wynikiem tego roku jest «powtarzalność». Otóż aż 46% kupujących z nami w roku 2020 to osoby, które już posiadają jedną lub więcej nieruchomości w Hiszpanii. Znaczy, że piewrszy zakup był udany i w zaufaniem kontunuują inwestowanie w nieruchomości na Costa Blanca.

Z wielką dumą muszę powiedzieć, że prawie wszyscy z grupy klientów ponawiających zakupy to klienci, którzy ponownie kupują z nami, z DOM Costa Blanca!

Jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA za życzenia, za Waszą obecność, a przede wszystkim za to, że Waszą przyszłość wiążecie z nami!

Podziekowania te kieruję do Wszystkich Klientów i Przyjaciół, którzy nas polecają, ale też do Naszych Pracowników i Współpracowników, którzy tworzą cudowny ZESPÓŁ DOM! Dziękuję, że zawsze można na Was polegać! 

Dziękuję z całego serca.

– Anna Skora 

Ejecutivo de ventas [:]

ZAPYTAJ?
ZAPYTAJ?
Witam, piszę do Ciebie ze strony domcostablanca.com