[:pl]»Osłabienie koniunktury gospodarczej i wzrost inflacji to dla posiadaczy nadwyżek finansowych najbardziej niefortunne połączenie. Oprocentowanie lokat w większości banków przegrywa z inflacją, inwestowanie na giełdzie bądź w funduszach może skończyć się stratami. Za to mieszkania (w Polsce)  są już rekordowo drogie, więc ich zakup, także pod wynajem, wcale nie musi się opłacać.» – Jak pisze Miłosz Węglewski. Zatem wiele osób staje przed dylematem w co i jak inwestować, aby nasze oszczędności nie tylko nie topniały, ale pracowały na naszą korzyść.

Jak mówi stare powiedzenie: «Kto ma nieruchomości, no obgryza kości». Zdecydowanie lepsze od lokaty bankowej jest lokata kapitału w nieruchomości. Ale jak widać, nie zawsze to musi być opłacalne. Czyli kiedy inwestycja w nieruchomości nam się opłaca?

Przede wszystkim kiedy inwestjemy poza Polską, w miejscach o niezmiennej atrakcyjności turystycznej. Najpewniejsza inwestycja jest wówczas, kiedy pomimo decyzji politycznych i gospodarczych, możemy mieć jak najbardziej stałe przychody. Najbezpieczniejsze są nieruchomości w basenie morza Śródziemnego. Nie ma też co ukrywać, że przy lazurowym morzu hiszpańskie Costa Blanca czyli Białe Wybrzeże jest najatrakcyjniejsze z wielu powodów:

Mikroklimat słonych jezior dokonale wpływa na zdrowie
Klimar śródziemnomorski, słoneczne 326 dni w roku i średnia tempera tura w roku to 19 stopni C
Niskie ceny, już od 40 tys EUR można mieć apartament w niewielkiej odległości od morza
Bardzo szeroki wachlarz możliwości, tak nieruchomości tanie i o niewielkim metraż, jak i prawdziwe posaidłości na dużą skalę
Inwestycje w duże powierzchnie handlowe np. Hotele, Centra Handlowe, Kliniki i Domy Opieki etc.
Nie ma więc na co czekać!

Już dziś skontaktuj się z nami i porozmawiamy, a współnie z pewnością znajdziemy najlepszą dla Ciebie opcję inwestycyjną.

DOM Costa Blanca – klucz do Twoich Najlepszych Możliwości.[:]

ZAPYTAJ?
ZAPYTAJ?
Witam, piszę do Ciebie ze strony domcostablanca.com