Miasto Torrevieja kolejny rok inwestuję w święta dbając o to byśmy wszyscy mieli grudzień pełen atrakcji dla dorosłych i dzieci!

18 grudnia o godzinie 20:30 zaplanowano specjalny koncert bożonarodzeniowy z muzyką świąteczną na żywo.

22-go o godzinie 21:15 na Plcu Konstytucji odbędzie się pokaz „Zambomba Navideña” z udziałem grupy flamenco.

Spektakl odbędzie się w czwartek, 22 grudnia 2022.

W piątek 23 grudnia i sobotę 24 grudnia o godzinie 12:30 na Placu Konstytucji w Torrevieja oraz tego samego dnia o godzinie 16:30 na Plaza Encarnación Puchol w La Mata, powstaną stanowiska dla dzieci na których będą mogły tworzyć małe kartki świąteczne, na których napiszą swoje życzenia”.

Kartki te zawisną na drzewach wraz z świątecznymi dekoracjami i w ten sposób powstanie „placu wszystkich dziecięcych życzeń”.

26 grudnia o godzinie 12:00 odbędzie się przedstawienie świąteczne dla dzieci z widowiskiem „w którym świąteczne elfy poprowadzą nas przez cały spektakl poprzez ulubione piosenki najmłodszych przez dziadka do orzechów, a dziecięce postacie nauczą nas, jak piękne są Święta Bożego Narodzenia. 

A o godzinie 18.00 odbędzie się świąteczne karaoke z instalacją profesjonalnego karaoke dostępnego dla każdego chłopca lub dziewczyny, którzy chcą wziąć mikrofon i zaśpiewać kolędy i aktualne piosenki.

28 grudnia  planuje się zorganizować tak zwaną Strefę Tik TokBędzie o godzinie 18:00 na skrzyżowaniu ulic Canónigo Torres i Concepción.

Zostanie zainstalowana stacja tik tok z grami muzycznymi, choreografią i tańcem, aby wszyscy  mogli ruszać szkieletami i dobrze się bawić, przewidywany czas trwania to 4 godzinny.

Rada Miasta Torrevieja po raz pierwszy zorganizuje Sylwestrową zabawę  na Placu Konstytucji.

Zabawa potrwa w sylwestrową noc między 23:30 a 13:30.

Miasto przewiduję instalację gigantycznego foto-telefonu na powitanie roku, prezentowanego przez DJ-a, aby animować wieczór, oraz armaty konfetti, która strzela w kulminacyjnym momencie „ostatniego winogrona, dzięki czemu wszystko wypełnia się kolorem.

Serdecznie zapraszamy!

Zródła: https://www.informacion.es/vega-baja/2022/12/09/torrevieja-tendra-primera-vez-fiesta-79757358.html

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Zapytać nic nie kosztuje. :)