O nas O nas

O nas

Indicador derecha
WITAMY W
DOM COSTA BLANCA

Jesteśmy agencją nieruchomości na Costa Blanca. Nasza agencja to przede wszystkim projekt skoncentrowany na oferowaniu naszym klientom indywidualnego i spersonalizowanego doświadczenia. Każdy z nas wnosi do zespołu bogate i zróżnicowane doświadczenie w zakresie nieruchomości. Ponieważ pracujemy w sektorze inwestycyjnym od wielu lat, nasi agenci mogą zapewnić nieocenioną wiedzę na temat hiszpańskiego ustawodawstwa związanego z nieruchomościami. Takie doświadczenie w procedurach kupna i sprzedaży zarówno aktywów osobistych, jak i biznesowych jest naszą gwarancją łatwego, szybkiego i skutecznego procesu inwestycyjnego z nami, bez zbędnych nieporozumień.

Bardzo cenny elementem naszej pracy jest pierwszy kontakt z klientami przez e-mail lub telefon. Ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby wybrać dla Ciebie odpowiednie oferty, Twoje potrzeby, marzenia i powód zakupu nieruchomości są dla nas bardzo ważne. Działamy na całej Costa Blanca i otwarcie dyskutujemy o zaletach i wadach, jakie każda lokalizacja na wybrzeżu ma do zaoferowania. Szeroka gama propozycji w atrakcyjnych cenach pozwoli Ci dokonać dobrego wyboru i inwestować z sukcesem w Hiszpanii.

Wszystkie nasze transakcje obejmują kompleksową obsługę klienta, która rozpoczyna się od pierwszego spotkania w naszym biurze i kończy toastem na cześć Twojej nowej nieruchomości w Hiszpanii.

Ana y Dario
Ana y Dario
Indicador derecha
HEJ! JESTEŚMY
ANNA SKORA & DARÍO FIORENTINI

Jesteśmy Ana Skora i Darío Fiorentini, założycielami DOM COSTA BLANCA, agencji nieruchomości specjalizującej się w sprzedaży nowych luksusowych nieruchomości na Costa Blanca. Naszym celem jest zaoferowanie Ci najlepszej obsługi i indywidualnego doradztwa, abyś mógł znaleźć dom swoich marzeń w tym śródziemnomorskim raju. Jesteśmy pasjonatami sektora nieruchomości i Costa Blanca, a motywuje nas widok zadowolenia i szczęścia naszych klientów, gdy wchodzą do ich nowego domu. Wyróżniamy się naszą doskonałą obsługą klienta, doskonałością w doborze nieruchomości, pomocą we wszystkich aspektach prawnych, podatkowych i finansowych związanych z inwestycją oraz naszą dużą wiedzą o rynku i potrzebach klientów. Jesteśmy więcej niż tylko agentami nieruchomości, jesteśmy ekspertami, którzy będą Cię prowadzić i doradzać w każdej chwili, aby Twoje doświadczenie było nie do pobicia.


NASZ
ZESPÓŁ

MAGDALENA URBAŃCZYK
AGENT NIERUCHOMOŚCI

+34 618 34 01 22
magdalena@domcostablanca.pl
JOLANTA ŁAWICKA
AGENT NIERUCHOMOŚCI

+34 696 709 500
jolanta@domcostablanca.pl
MARA VASCONEZ KOZIAN
ADMINISTRACJA

+34 965 028 023
info@domcostablanca.com
PIOTR (PEDRO) SKORA
AGENT NIERUCHOMOŚCI

+34 965 028 023
piotr@domcostablanca.pl
WhatsApp