Penthouse z potencjałem! 7 sypialni!!!

Numer referencyjny: DOM-2052

450.000 €

  • Referencyjny: DOM-2052
  • Zona: Torrevieja

Opis

Wyjątkowy penthouse o dużych wymiarach i przestronnych pokojach, położony w centralnej i uprzywilejowanej części Torrevieja (Habaneras-Playa del Cura).

Orientacja wschodnia, która gwarantuje dobre doświetlenie, wentylację i słońce na licznych tarasach, a jednocześnie pozwala odpocząć nocą w gorące letnie dni.

Nieruchomość ma powierzchnię 437 m2 (użytkowa 394,90 m2) ,7 sypialni z wbudowanymi szafami i dużymi oknami. Niezależna kuchnia z dużą iloścą światła naturalnego  dodaje wyjatkowego charakteru nieruchomości.

Apartament posiada cztery łazienki.

Ponadto dom jest w pełni wyposażony w wysokiej jakości meble drewniane, kominek w salonie i grill na tarasie, idealny na rodzinne uroczystości.

Z t solarium rozpościera się  panoramiczny widok na całe wybrzeże morskie, co pozwala cieszyć się spektakularnymi wschody i zachody słońca.

Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji basen, a za dopłatą istnieje możliwość kupienia 2 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

ROZMIESZCZENIE I POWIERZCHNIE UŻYTKOWE:

Parter: salon, oddzielna kuchnia z pomieszczeniem gospodarczym, spiżarnia, 3 sypialnie dwuosobowe, 2 łazienki z pełnym wyposażeniem oraz taras. Powierzchnia użytkowa 133,35 m2 mieszkania + taras 17,80 m2.

Pierwsze piętro: 4 sypialnie, 2 pełne łazienki i taras. Powierzchnia: 78,5 m2 powierzchni mieszkalnej + 55,95 m2 tarasu.

Prywatny taras-solarium: 109,30 m2

KOSZTY SPOŁECZNOŚCI: 100 €/miesiąc

SKŁADKA (SUMA): 665,78 €/rok

Extra

Extra:
  • Basen wspólny
  • Pieszo do plaży
  • słoneczne
  • Taras

ZAPYTAJ O TĘ OFERTĘ

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Zapytać nic nie kosztuje. :)